Opatrovateľky - Zdravotné sestry

SECOND LIFE CARE k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Second Life Care k.s., Trnava ponúka prácu pre opatrovateľky, zdravotné sestry do Rakúska. Práca je na 14-28 dňové turnusy. Platové podmienky sa pohybujú v rozmedzí 60 - 100 €/ deň. Požadujeme rakúsku živnosť (resp. podklady na otvorenie živnosti, opatrovateľský kurz, mierne pokročilú úroveň nemeckého jazyka. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0945 462 052, alebo nám zašlite svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Starostlivosť o domácnosť i klienta v domácnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľský kurz, Nemecko i bez kurzu

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie práce do zahraničia
ID: 3692100  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 840 - 1 400 EUR/mesiac