Asistentka - nábor

SECOND LIFE CARE k.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Second Life Care so sídlom v Trnave,
hľadá do administratívy - náborovú asistentku.
Práca v mladom kolektíve. Maximálna podpora pracovného tímu.
Vyžadujeme znalosť nemeckého jazyka – na strednej úrovni (úroveň B1-B2)
Znalosť počítača (najmä Microsoft Office, práca s Internetom), komunikatívne a organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikácia so zahraničnými partnermi.
Výška platu je 770 € plus stravné lístky a benefity firmy.
Možnosť používať služobný smartfón s internetom aj na súkromné účely.
V prípade záujmu volajte na tel. číslo +421-908-173-857 alebo si zašlite svoj štruktúrovaný životopis na email: [email protected]
Tešíme sa na Vás!
SLC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Znalosť počítača (najmä Microsoft Office, práca s Internetom)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie práce do zahraničia
ID: 3600546  Megjelentetés dátuma: 14.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 770