Vedúci výroby

SEC Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strategicky riadi a plánuje výrobu za účelom efektívneho využitia ľudských a technických zdrojov
- komplexne zabezpečuje výrobné činnosti oddelenia (plánovanie, príprava pracovísk, proces výroby, sledovanie kvality a výrobných nákladov)
- monitoruje a vyhodnocuje nastavené KPI a produktivitu
- vedie a zodpovedá za profesijný rozvoj a pracovné postupy v rámci oddelenia výroby
- spoluprácuje s oddelením projekcie, konštrukcie a nákupu za účelom technického riešenia zákaziek a optimalizácie procesov
- spolupracuje na vývoji nových produktov

-možnosť profesného rastu
-zodpovednosť a samostatnosť
-možnosť podielať na na raste spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie – technické / ekonomické
- predchádzajúce skúsenosti ako Manažér výroby – skúsenosti v optoelektronike sú výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s vedením väčšieho počtu ľudí
- znalosť procesov výroby
- výborné komunikačné, organizačné a vodcovské schopnosti

SEC Technologies, s.r.o. je mladá a dynamická firma, ktorá stavia na viac ako 30 rokoch výskumu a vývoja v oblasti optoelektroniky. Spoločnosť vyvinula jediný aktívny diaľkový detektor na detekciu chemických otravných látok, toxických industriálnych chemikálií a biologických otravných látok. Patentami chránená technológia použitá v zariadení Falcon 4G umožňuje 30-100 násobne lepšiu citlivosť v porovnaní s aktuálnymi riešeniami na trhu. Vyvinutá technológia má použitie na obrannom trhu, v priemysle a pri environmentálnom monitoringu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3306740  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou