Office manager

Sea Sky Logistics s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacMožné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viac info o tvojej práci

- Budeš sa starať o naše offices v Seredi a Bratislave, vytvárať a udržiavať kolegom príjemné pracovné prostredie
- Supportovať naše HR oddelenie (BOZP so zamestnancami, pomoc pri onboardingu nových ľudí, správa GDPR, dochádzky zamestnancov, evidencia
- Vyhľadávať školenia, vzdelávacie a certifikačné programy pre kolegov
- Komunikovať s externými dodávateľmi, správcami budov, upratovacími službami
- Prinášať kolegom v prípade potreby notebooky, monitory, PC príslušenstvo
- Spravovať firemné automobily (servis, diaľničné známky, ...)
- Mať na starosti evidenciu firemného majetku (správa majetku, preberacie, odovzdávacie protokoly)
- Organizovať firemné raňajky (nákup a príprava)
- Pomáhať pri organizovaní firemných eventov (vianočný večierok, teambuildingy, školenia)
- Spravovať pokladňu

- Home office (dohodou po zaškolení)
- Plne preplácané stravné lístky 5,10 EUR

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem o prácu v spoločnosti Sea Sky Logistics s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať, dochvíľnosť a presnosť
- Dobrá znalosť na PC (MS Office)
- Príjemná komunikácia
- Pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Organizačné schopnosti
- Otvorenosť k nadobudnutiu nových vedomostí
- Zodpovednosť
- Lojalita

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou leteckou, námornou, železničnou a pozemnou prepravou.

www.seaskylog.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4164295  Megjelentetés dátuma: 22.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac