Technológ

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Krškany, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technológ v našej spoločnosti má v svojej kompetencii:
  • spracovanie a kontrola zákazníckych výkresov, spracovanie technických zmien
  • vypracovanie a ošetrovanie potrebných výrobných podkladov (zvarové listiny, podklady pre PLS, kusovníky, pracovné plány, pracovné návody)
  • vypracovanie časových a materiálových kalkulácií
  • vypracovanie a ošetrovanie pracovných a metodických postupov pre oblasť prípravy výroby
  • spolupráca pri výbere a zaobstaraní výrobných prostriedkov so správcom výrobných prostriedkov
  • kapacitné prepočty potreby výrobných prostriedkov a personálu
  • plánovanie materiálového toku
  • koordinácia prípravy pracovných miest a zaškolenie personálu
  • špecifikácia nárokov na výstavbu formovacích dosiek a výstavbu prototypov (množstevné aj ergonomické prevedenie)
  • realizácia a koordinácia FMEA
  • spolupráca pri plánovaní priestorového usporiadania výroby
  • technický dozor pri nábehu nových alebo zmenených výrobkov
  • trvalé zlepšovanie výrobných procesov v sériovej výrobe
  • vyhodnotenie návrhov na vyšrotovanie materiálu

Svojím zamestnancom ponúkame perspektívnu prácu v kultúrnom pracovnom prostredí. Ponúkame možnosť odborného a osobného rastu, dobré sociálne podmienky.

Svoje životopisy prosím zasielajte e-mailom, poštou prípadne faxom v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

  • VŠ/SŚ technického smeru (ÚSO – praktické skúsenosti v obore min.2 roky)
  • Nemecký jazyk – základy, Anglický jazyk – základy
  • dobré počítačové schopnosti
  • znalosť aspoň jedného grafického programu
  • orientácia na výsledky
  • adaptabilita na zmeny
  • organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • kreativita a iniciatíva

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 269314  Megjelentetés dátuma: 12.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou