Predavač

SDF Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
05.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SDF Slovakia s.r.o ,ktorá sa zaoberá výrobou nábytku a kuchynských liniek na mieru hľadá zamestnanca na polovičný , alebo plný pracovný úväzok do showroomu – predajne SDF kuchyne a interiéry v OC Styla,Studená ul 4/B, Bratislava. Požadujeme dobré komunikačné a obchodné vystupovanie. Dvojzmenná prevádzka /10hod/ - dlhý/krátky týždeň. Platobné a iné podmienky dohodneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Tradičný výrobca nábytku v celej škále dizajnu. Rodinne riadený podnik s medzinárodnou klientelou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3770391  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac