Tester / QA Specialist

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za testovanie softvérových riešení spoločnosti
- realizácia testov podľa testovacích scenárov vrátane prípravy testovacích dát
- restovanie webových služieb
- sledovanie, identifikovanie, analyzovanie zistených chýb a ich následné reportovanie v JIRA
- dokumentovanie a vyhodnotenie realizácie testov
- spolupráca s ostatnými členmi tímu, analytikmi, programátormi a projektovým manažérom
- podieľanie sa na zlepšovaní procesu testovania
- vykonávanie opätovného testovania zistených chýb a nedostatkov
- vyhodnocovanie výsledkov vykonaných testov, ich následná interpretácia a návrh riešenia odstraňovania vzniknutých nedostatkov
- releasovanie nových verzií produktov
- pravidelný reporting pre Quality a Development manažérov

- práca na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
- flexibilný čas a homeoffice
- finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
- multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
- čerstvé ovocie
- narodeninové voľno
- pravidelné tímové akcie
- osobnostný a profesionálny rast

Nového kolegu obsadzujeme do nášho tímu v Banskej Bystrici. Pokaľ máte záujem o skrátený pracovný úväzok (120-130hodín mesačne), vieme pristúpiť k dohode.
V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

- skúsenosť s testovaním webových aplikácií na viacerých platformách
- technické pozadie a minimálne 1 ročná prax v oblasti testovania softvéru
- znalosť riadenia testovacích dát a znalosť systému Jira
- skúsenosť s tvorbou testovacích scenárov
- spoľahlivosť a samostatnosť
- vzdelávanie sa v oblasti nových technológií

SME ŠPECIALISTI NA DIGITÁLNE EKOSYSTÉMY, RIEŠENIA A TECHNOLÓGIE V OBLASTI E-COMMERCE, WEB PORTÁLOV, B2B a B2C ZÓN, AUTOMATIZÁCIE PROCESOV, CROSSELL A UPSELL RIEŠENÍ PRE B2B DODÁVATEĽOV A B2C ZÁKAZNÍKOV .

Pomáhame spoločnostiam naplniť ich digitálny potenciál vývojom tailor-made inovatívnych softvérových riešení a prenájmom našich IT expertov. Vytvárame digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti s využitím najmodernejších open-source technológií a experience UX/UI dizajnu. Naši klienti už viac ako 15 rokov získavajú next-gen náskok pred konkurenciou v segmentoch e-commerce, fintech, insurtech, healthtech, mass media, startups a e-government.

Našou víziou je byť lídrom v poskytovaní riešení digitálnych produktov a digitálnej transformácie pre svetové spoločnosti.

Sme členom skupiny SCR®, kde prepájame know-how z oblasti technológií, marketingu a designu a preto sme o krok vpred pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3643286  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)