Közbeszerzési szakértő - Irodavezető/Karbantartó

SCM Logistics s.r.o.

A munkavégzés helye
Budapest, Jászberényi út, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
1000 - 1300 Eur /brutto

- A vállalat zavartalan működéséhez elengedhetetlen indirekt beszerzői feladatok irodaszerek, munkaruha, egyéb eszközök megrendelése, stb.)
- Iroda működésének irányítása, működésével kapcsolatos feladatok rendszerezése, koordinálása, tervek készítése
- Szerelők és értékesítők munkáinak összefogása és koordinálása, karbantartás
- Értékesítési folyamatok háttértámogatása (számlázás, logisztika)
- Vezetők munkájának támogatása
- Meetingek, rendezvények, belső képzések, megszervezése, koordinálása
- Toborzások lefolytatása, jelöltek szűrésében aktív részvétel, adatbázis folyamatos bővítése
- Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása, műszaki dokumentációk naprakészen tartása
- Műszaki előírások betartása, a változások figyelemmel kísérése
- Riportok készítése, kapcsolattartás a beszállítókkal, kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Alapvető pénzügyi nyilvántartások vezetése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Stabil, modern munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Jelenléti bónusz,
- Versenyképes jövedelem
- Teljesítmény prémium
- Fiatalos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Jónás Tünde kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

- Büntetlen előélet
- Minimum középfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Proaktív, motivált személyiség, problémamegoldó készség
- Pontos, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Pozitív személyiség
- Érdeklődés egy folyamatosan változó munkaterület iránt

A cég rövid jellemzése

• Logisztikai komplexum egy fedél alatt
• Globális és a logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja
• Nemzetközi és belföldi közúti áruszállítás
• A Samsung stratégiai és logisztikai partnere

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 3618190  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1300 Eur /brutto