Logistics/Warehouse manager

SCM Logistics s.r.o.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
2 000 - 2 500 EUR/hónap

• Az alárendelt alkalmazottak, adminisztrátorok, áruösszeállítók, targoncavezetők munkájának közvetlen irányítása, motiválása
• Új munkaerő beszerzése és betanítása,
• Kollégák napi munkafolyamatainak megszervezése, munkájának felügyelete, irányítása, értékelése, szükséges erőforrások megtervezése, beosztása
• Közvetlen kapcsolattartás az áruátvétel, visszáru és kiszállítási területtel
• Felügyelője felé való beszámolók készítése
• Raktár-gazdálkodási rendszerben végzett adminisztrációs feladatok ellátása
• Egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok
• Raktári rend fenntartása, készlet optimalizálás
• A vállalat stratégiájának megalkotásában való részvétel és az azzal járó felelősség, stratégia betartása, előrejelzések (forecast) előkészítése és az ahhoz szükséges adatszolgáltatás
• A meghatározott teljesítmény mutatók figyelése és ellenőrzése, beleértve a termelési, minőségi, karbantartási, valamint hibajelentéseket
• A munkavédelmi és biztonsági előírások és rendszabályok betartásának biztosítása a munkahelyi balesetek és sérülések megelőzése érdekében
- Kérjük csupán angol nyelvű önéletrajzot küldjön!

Munkavégzés helye: Budapest

CSUPÁN ANGOL NYELVŰ ÉLETRJAZ LESZ AKCEPTÁLVA!!!

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil, modern munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Teljesítmény prémium
• Fiatalos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük CSAK ANGOL nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Jónás Tünde kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

A, B

• Hasonló pozícióban (raktári operáció és/vagy árukészlettel, áruellátással kapcsolatos területen) eltöltött legalább 3 éves vezetői tapasztalat
• Gépkezelői jogosítvány (OKJ)
• Idegen nyelvtudás (angol)
• Magasabb szintű Excel tudás
• Vezetői készség, csapatjátékos, precíz, gyakorlatias személyiség
• Jó a szervező és kommunikációs készség
• Logikus és analitikus gondolkodásmód
• Kitűnő és gyors problémamegoldó képesség

A cég rövid jellemzése

• Logisztikai komplexum egy fedél alatt
• Globális és a logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja
• Nemzetközi és belföldi közúti áruszállítás
• A Samsung stratégiai és logisztikai partnere

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 3364135  Megjelentetés dátuma: 15.5.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/hónap