Hľadáme predajné talenty na brigádu na jarmoku v Skalici!

Schweizer International s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
80-160 eur za celý víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme promotérky a promotérov na prezentáciu a predaj prírodných produktov v rámci jarmoku v Skalici v dňoch 23.-24.9.2017.

Ide o prezentáciu produktov rakúskej firmy Best of Nature, ktorá používa výhradne prirodzené a neošetrené látky z prírody alebo prírode blízkeho poľnohospodárstva.

Požadujeme:
- priateľské vystupovanie a komunikatívnosť
- chuť zarobiť si peniaze
- pracovitosť a spoľahlivosť

Ponúkame:
- GARANCIU 40,- EUR/deň bez ohľadu na predajný výsledok alebo atraktívnu províziu, celkom cca. 60-80,- EUR/deň
- zaškolenie ZDARMA
- maximálnu podporu v priebehu celej spolupráce
- kvalitné a atraktívne výrobky z Rakúska
-možnosť ďalšej spolupráce po akcii brigádne aj na HPP

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie a školenie: v piatok 22.9.2017 v Hodoníne
(cestu na výberové konanie Vám preplatíme)

V prípade Vášho záujmu pošlite Váš stručný životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako exkluzívni distribútori dovážame do Českej a Slovenskej republiky kvalitné nemecké a rakúske značky z oblasti zdravého životného štýlu, zdravotníctva a zdravej kuchyne.
Naše veľkoobchodné aktivity už niekoľko rokov úspešne doplňujeme účasťou na odborných a verejných výstavách a promo akciami v obchodných centrách. Tieto prezentačné a zároveň predajné akcie tvoria naše maloobchodné aktivity a sú nástrojom marketingu a reklamy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3186361  Megjelentetés dátuma: 13.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 80-160 eur za celý víkend