Automechanik

SCHWARTZ, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný automechanik-mechanik podvozkár: schopný kontrolovať kvalitu a zoraďovať prvky riadenia a podvozku; vykonávať kontroly a bežné opravy brzdového systému; merať geometrie náprav vozidiel; kontrolovať tlmiace a pružiace jednotky náprav a vykonávať výmeny ich častí; kontrolovať hnacie hriadele ložísk kolies a prípadné výmeny vadných častí; renovácia (sústruženie) brzdových kotúčov na osi, ...

Uvedená odmena je základný nástupný brutto plat, ktorý sa po zaučení a zvýšení kvalifikácie navýši !
Ponúkame atraktívne pracovisko s najmodernejšou technológiou; poskytnutie kompletného pracovného oblečenia aj s ochrannými pracovnými pomôckami; zabezpečenie odborných školení v obore garantované BOSCH Car odborníkmi; zaujímavé finančné ohodnotenie pri podávaní kvalitných výkonov; chutné stravovanie v blízkom okolí; príjemný kolektív a pohodové zázemie rodinnej firmy.
EXTRA BONUS - vieme poskytnúť firemné bývanie pre 1 osobu za extra výhodných podmienok

Životopis zasielajte spolu s informáciami o dosiahnutom vzdelaní, absolvovanej praxi a prípadným kontaktom na predošlého zamestnávateľa na e-mail: [email protected] alebo volajte v pracovné dni na 0918 525 222

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, mechanik podvozkár, samostatný automechanik, autoelektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť a dôslednosťpri výkonoch, rešpektovanie pracovných postupov, zručnosť v danej oblasti, chuť učiť sa, sledovanie vývojových trendov v obore, záľuba v oblasti automobilizmu, zmysel pre poriadok a systém

veľkosklad čistiacich a upratovacích prostriedkov a špeciálnej chémie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1404594  Megjelentetés dátuma: 23.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950