Plánovač výroby

adapa Slovakia Trebisov s. r. o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
01.09.2018
základná mzda od 1500 eur + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a zostavovanie plánov výrobného procesu
- zber a vyhodnocovanie dát a výstupov z výroby
- návrh optimálnych výrobných postupov a procesov s ohľadom na časovú, finančnú a technologickú efektivitu
- participácia na projektoch zlepšovania výrobných procesov
- vykonávanie rôznych analýz jednotlivých pracovných postupov
- úprava existujúcich plánov podľa aktuálneho stavu a očakávaného vývoja všetkých premenných (zásoby, finančné ukazovatele, technológie)

- motivačné finančné ohodnotenie
- moderné pracovné prostredie
- podporujúci tím kolegov

Teší nás Váš záujem o prácu v spoločnosti Schur Flexibles Moneta, s.r.o.
Pokiaľ Vás uvedená pozícia zaujala, prosím zašlite nám svoj profesijný životopis.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú všetkým našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- relevantné skúsenosti v plánovaní výroby minimálne 3 roky sú podmienkou
- výborné analyticko-koncepčné myslenie
- schopnosť konštruktívne riešiť problémy

Spoločnosť adapa Slovakia Trebisov je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny na trhu s flexibilnými obalmi, ktorá sa špecializuje na výrobu obalov pre trh s cukrovinkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3463495  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda od 1500 eur + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta)