Vodič LKW na MKD

Schnellecke Transport Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Česko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
PO DOHODE
762 EUR/mesiacUVÁDZANÁ MZDA JE ZÁKLADNÁ NÁSTUPNÁ HRUBÁ MZDA BEZ OSOBNÉHO OHODNOTENIA, PRÍPLATKOV A CESTOVNÝCH NÁHRAD - DIÉT.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transport tovaru zväšča pre automobilový priemysel v rámci Európskej únie. Prevažujúce destinácie: Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Česká republika, Slovenská republika.

° Nový a moderný vozový park
° Ťahače Man, Mercedes, Iveco LNG, Scania LNG triedy Euro 6 s nadštandardnou výbavou
° Moderný komunikačný systém so zabudovanou rýchlou a spoľahlivou navigáciou
° Automatické mýtne jednotky
° Služobný telefón
° Kompletné zaškolenie
° Pohodlné pracovné oblečenie
° Osobný prístup ku každému zamestnancovi
° Pravidelné vyplácanie mzdy a cestovných náhrad (do 11teho dňa v mesiaci)
° 13. plat
° Náborový príspevok 300 € (po skúšobnej dobe)
° Mimoriadne bonusy (optimálna spotreba, flexibilita)
° Vernostný bonus
° Preplácanie lekárskej prehliadky, psychotestov a karty KKV
° Turnusy 3 + 1 (DE, CZ, SK, HU, AT)
° Parkovanie súkromného auta v stráženom areáli firmy v Lozorne

Pred nástupom do práce absolvuje každý uchádzač osobný pohovor u nás v sídle firmy v Lozorne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

° karta KKV
° psychotesty
° lekárska prehliadka

° dochvíľnosť
° zodpovednosť
° nadšenie pre prácu

Spoločnosť Schnellecke Transport Slovakia s.r.o. poskytuje služby v oblasti dopravy a špedície, je dcérskou spoločnosťou koncernu Schnellecke Group pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783024  Megjelentetés dátuma: 20.1.2022  Alapbér (bruttó): 762 EUR/mesiac