Technická správa montážnych zariadení

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Győr, Maďarsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobná oblasť:
- starostlivosť o bezporuchový chod montážnych zariadení používaných vo výrobe
- vytvorenie kontrolných mechanizmov pre plynulé fungovanie montážnych zariadení z technickej a systémovej stránky
- komunikácia s dodávateľom
- komunikácia s vedúcimi zmeny
- riešenie technických systémových problémov
- zostavenie plánov údržby a ich sledovanie

IT oblasť:
- fyzická montáž, inštalácia a sprevádzkovanie novej IT techniky ( základne zručnosti )
- pomocou IT oddelenia v regióne zabezpečenie bezporuchovej prevádzky logistických systémov

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Firemné podujatia
Vzdelávanie a rozvoj
Systém firemných benefitov

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis v slovenskom a AJ/NJ/HU jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT ( výhodou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- IT/ elektrotechnické vzdelanie výhodou
- praktické skúsenosti z logistických procesov
- prehľad a orientácia v oblasti IT
- skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT techniky
- analytické myslenie, samostatnosť, organizačne schopnosti
- elektrika paragraf 22
- znalosť aspoň 2 z uvedených jazykov: slovenský/maďarský/anglický/nemecký

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3710119  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 podľa skúseností