Účtovník/ účtovníčka (vhodné aj pre študentov)

Schneider Electric Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a zaúčtovanie nákladov súvisiacich s tuzemskými a zahraničnými pracovnými cestami
- Účtovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr
- Príprava štatistických výkazov pre Štatistický úrad SR
- Príprava výkazov pre NBS
- Príprava výkazu peňažných tokov
- Management pohľadávok
- Práca je vhodná aj pre študenta
- Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú ako zástup za rodičovskú dovolenku do októbra 2021

- Zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Práca v medzinárodnom prostredí s využívaním anglického jazyka
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Služobný laptop a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Dôslednosť, precíznosť
- Znalosť MS Office
- Komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku slovom a písmom
- Skúsenosť so systémom SAP výhodou
- Skúsenosť so spracovaním pracovných ciest a znalosť zákona o cestovných nahradách výhodou

Schneider Electric is the global specialist in energy management and automation with a unique local presence through our 140.000+ employees in more than 100 countries worldwide. We are a technology company and create connected technologies that reshape industries, transform cities, and enrich lives.

Schneider Electric Process Automation is a division that creates and applies advanced technologies to enable the safe and efficient operation of industrial and commercial operations and manufacturing sites. Main Brands of Schneider Electric Process Automation are Foxboro, Triconex, Modicon, Ecostruxure.

Engineering Excellence Center (EEC) has been operating in Bratislava since 2008 and employs 90+ employees. The EEC has been successfully executing engineering various projects for well-known global customers in petrochemical, chemical, pharmaceutical, power and other industry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4019811  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.