Majster montáží (Bratislava)

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac1400 € + kvartálny a ročný bonus (mzda sa odvíja od skúseností vyraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou mobility?
  • vedenie tímu zamestnancov,
  • koordinácia subdodávateľov,
  • kontrolná činnosť realizácií,
  • komunikácia so zákazníkom,
  • koordinácia a kontrola činností v zmysle interného procesu.

Čo ponúka mobilita?
  • zázemie prosperujúcej medzinárodnej firmy,
  • náročnú ale rôznorodú prácu,
  • prácu s modernými technológiami,
  • služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobil, iPad,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona,
  • príspevok na dôchodkové pripoistenie alebo životné poistenie,
  • príspevok na šport/relax a jazykové kurzy,
  • nástup ihneď/dohodou,
  • základná zložka mzdy: 1400 € + bonus (mzda sa odvíja od skúseností vybraného uchádzača).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Koho mobilita potrebuje?
  • SŠ vzdelanie technického zamerania, VŠ vítaná,
  • cca 5 rokov praxe v stavebnom odbore,
  • skúsenosť s vedením ľudí a zákaziek,
  • pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu,
  • organizačné a riadiace schopnosti, orientácia na zákazníka,
  • zodpovednosť, komunikatívnosť.

Naša spoločnosť má korene vo Švajčiarsku a ako Schindler výťahy a eskalátory, a.s. pôsobíme na slovenskom trhu od r. 1995. Po celú dobu sa nám darí udržať si popredné postavenie medzi výťahárskymi firmami nielen v dodávkach nových výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise. Držíme krok so stále rastúcim životným tempom a vývojom nových technológií. Zároveň usilujeme o to, aby naša budúcnosť bola udržateľná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3762278  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 800 EUR/mesiac1400 € + kvartálny a ročný bonus (mzda sa odvíja od skúseností vyraného uchádzača)