Špecialista zákazníckej podpory

SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmesačný bonus/ ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako „Špecialista zákazníckej podpory“ budete zodpovedný za:
- koordinovanie dátumov dodania medzi výrobou a zákazníkom
- spracovanie a potvrdzovanie objednávok
- zadávanie zákazníckych objednávok do SAP
- vytváranie potvrdení objednávok a oznámenie zákazníkovi
- komunikácia s technickým oddelením a oddelením plnenia objednávok podľa potreby
- zabezpečovanie dodania objednávok v rámci dohodnutej lehoty
- komunikácia so zákazníkom ohľadne objednávok, dodania a logistiky
- expedovanie chýbajúcich materiálov s príslušnými oddeleniami (nákup, sklad, výroba), oznámenie požiadaviek logistickému oddeleniu
- koordinácia expedície
- reportovanie a príprava dát

- atraktívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu v predaji eskalátorov
- stabilitu
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- odmeny pri sobáši, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie
- príspevok na DDS, MultiSport karta, Cafetéria

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti, otvorený, flexibilný
- ďalšie jazykové znalosti sú výhodou
- technická zručnosť
- skúsenosti v danej oblasti - výhodou

Schindler hýbe denne jednou miliardou ľudí po celom svete. Za týmto úspechom stojí 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 dcérskych spoločností na všetkých kontinentoch. Spoločnosť sa zaoberá montážou a kompletizáciou eskalátorov, pohyblivých schodov a chodníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3786693  Megjelentetés dátuma: 4.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac