Elektrikár- podpora zákazníckeho servisu v zahraničí

SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac1050 Eur+ diéty v zahraničí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov
- čítanie technických výkresov
- ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a vystruhovaním
- elektrická kontrola eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov
- samostatné nastavovanie strojov
- samostatné prestavovanie strojov v prípade ich chybného nastavenia
- min. vyhláška §21

- atraktívna práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu v predaji eskalátorov
- stabilita
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- jazykové kurzy a školenia na prácu organizované aj v zahraničí
- nadštandardný benefitný systém + výhody z PKZ
- kafetéria program
- vianočná odmena
- ročný bonus
- motivačný program "nájdi si svojho kolegu"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Schindler hýbe denne jednou miliardou ľudí po celom svete. Za týmto úspechom stojí 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 dcérskych spoločností na všetkých kontinentoch. Spoločnosť sa zaoberá montážou a kompletizáciou eskalátorov, pohyblivých schodov a chodníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Sylvia Kubicsek
Tel.: +421911152087
E-mail: poslať životopis
ID: 3681410  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac