Elektrotechnický inžinier bez skúseností (praxe)

SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Miesto práce
Viedenska Cesta 1, 929 01 Dunajská Streda
1 300 EUR/mesiacmesačná variabilná zložka mzdy + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako "Elektrotechnický inžinier" ste zodpovedný za:
- návrh a príprava elektrotechnickej dokumentácie, technických výkresov a kusovníkov pre projekty eskalátorov a pohyblivých chodníkov
- vypracovanie riešení na základe požiadaviek/špecifikácií zákazníkov
- samostatné spracovanie a riešenie komplexných projektov
- hľadanie dodávateľov elektrotechnických komponentov na základe špeciálnych požiadaviek zákazníkov a komunikácia s dodávateľmi
- spracovanie dát pomocou E-CAD, AutoCAD, SAP, MS Office
- aktívna podpora výroby pri riešení technických úloh

- atraktívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu v predaji eskalátorov
- stabilitu
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- jazykové kurzy a školenia na prácu organizované aj v zahraničí
- nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov
- motivačný program "nájdi si svojho kolegu"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schindler hýbe denne jednou miliardou ľudí po celom svete. Za týmto úspechom stojí 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 dcérskych spoločností na všetkých kontinentoch. Spoločnosť sa zaoberá montážou a kompletizáciou eskalátorov, pohyblivých schodov a chodníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1299490  Megjelentetés dátuma: 7.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac