Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Stabilná práca na hlavný pracovný pomer - Montážny pracovník (mzda do 1000 Eur bez nadčasov)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacK základnej mzde sú poskytované mesačné bonusy a nadštandardné príplatky. Základná mzda je pravidelne zvyšovaná. Čím viac sa naučíte, tým viac zarobíte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletizácia komponentov výťahov (montáž, balenie)
  • samokontrola kvality vyrábaných komponentov
  • obsluha testerov ako aj iných prístrojov a zariadení
  • evidovanie výroby v systéme SAP
  • práca v dvoj alebo v trojzmennej prevádzke

  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
  • istota zárobku, žiadne odstávky kvôli chýbajúcim polovodičom
  • nebudete počítať nachodené kilometre, ale zarobené peniaze
  • jednoduchá, fyzicky nenáročná práca
  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný výkonnostný bonus
  • nadštandardné príplatky za prácu v noci
  • príspevok na dochádzanie
  • ročný bonus (13.mzda)
  • vianočný bonus
  • stravné lístky + zabezpečená strava v jedálni
  • motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
  • vernostný bonus
  • bonus pri životnom jubileu
  • firemné akcie
  • vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
  • práca s modernými technológiami
  • príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila kontaktujte nás zdarma na čísle 0800 221 220 alebo nám pošlite životopis. Vopred ďakujeme za porozumenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Véghová
Tel.: +421918525128
E-mail: poslať životopis
ID: 3663358  Megjelentetés dátuma: 20.12.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac