Logistik - mzda až do 970€

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
685 EUR/mesiacToto je minimálna zložka mzdy. Ceľková výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nakladanie a vykladanie tovaru z/do kamiónu
  • kontrola, evidencia a naskladnenie prijatého tovaru
  • zásobovanie výrobných liniek
  • manipulácia hotových výrobkov z výrobných liniek
  • spracovanie dokumentov logistiky v internom systéme (SAP)

  • práca v čistom a klimatizovanom pracovnom prostredí
  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný výkonnostný bonus
  • príspevok na dochádzanie za prácou
  • nadštandardné príplatky za prácu v noci a nadčas
  • 13. mzda
  • vianočný bonus
  • vernostné a jubilejné bonusy
  • stravné lístky + zabezpečená strava v jedálni
  • motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
  • firemné akcie
  • práca s modernými technológiami
  • možnosť ďalšieho profesijného rastu
  • a mnoho ďalších výhod a benefitov

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila kontaktujte nás zdarma na čísle 0800 221 220 alebo nám pošlite životopis. Vopred ďakujeme za porozumenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • oprávnenie na vysokozdvižný vozík typu A,B,C,D,E,W1,W2,G (obnovenie platnosti možné)
  • spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť
  • ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Véghová
Tel.: +421918525128
E-mail: poslať životopis
ID: 3143682  Megjelentetés dátuma: 14.5.2020  Alapbér (bruttó): 685 EUR/mesiac