Pomocná kuchárka

Schiffel SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 62, Šamorín 93101, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 450 do 600 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Umývanie bieleho a čierneho riadu
- Príprava surovín pre ďalšie spracovanie
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Pracovné miesto je vhodné iba pre osoby so zníženou pracovnou schopnosťou nad 40% (poberateľ invalidného dôchodku).
Pracovné doba od 05:00 do 13:00 hod.
Nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme cez pracovné dni v čase 08:00 -20:00 hod. na telefónnom čísle 0949526332
Prevádzka sa nachádza na adrese v Šamoríne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, kreativita, časová flexbilita.

Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie kvalitných gastronomických služieb na rozličné príležitosti pre organizácie aj jednotlivcov.
www.schiffelsk.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3152085  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 450 do 600 Eur