Facility Manager

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača a vzájomnej dohody. Mzda zohľadňuje aj atraktívny ročný bonus.

Stravné
nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Financií hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý / á bude zabezpečovať bezproblémový chod, údržbu a prevádzkové záležitosti zverených nehnuteľností a zariadení, starať sa o vozový park a koordinovať činnosti v oblasti nákupu.

Čo bude Vašou úlohou?
• správa nehnuteľností (BA, SC, ZV, ZA, KE), vedenie technicko-administratívnej agendy budov a príslušnej dokumentácie
• vedenie plánu údržby a opráv pre všetky zariadenia, zabezpečenie revízií a prehliadok budov / zariadení
• evidencia spotreby energií, návrh optimalizácie nákladov v tejto oblasti
• zabezpečenie stavebných požiadaviek na stavebné úpravy zverených administratívnych a halových objektov a ich súčastí
• príprava podkladov pre cenové ponuky dodávateľov a výberové konania, rokovania s prenajímateľmi, projekčnými firmami a zhotoviteľmi prác
• zodpovednosť za činnosť recepcie na pobočke Bratislava a vedenie 3 podriadených zamestnancov
• správa vozového parku spoločnosti (osobné autá)

- veľký balík vzdelávania (interné a externé možnosti vzdelávania)
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- sezónne benefity (vitamínové balíčky, extra letný príspevok na stravné lístky, a iné.)
- vyber si svoj benefit (zdravie, rodina, relax a dôchodok)
- možnosť kariérneho rastu
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• SŠ ideálne stavebného smeru
• prax v obore min. 3 roky
• znalosť legislatívy v príslušnej oblasti
• užívateľská znalosť MS Office (Outlook, Excel - základné formátovanie a funkcie)
• pracovitosť, svedomitosť, veľmi dobré organizačné schopnosti
• vodičské oprávnenie sk. B (1x za týždeň cesty v rámci pridelených pobočiek v SR)

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 3702871  Megjelentetés dátuma: 20.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac