Administrátor/ka obalových prostriedkov

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacK základnej mzde vo výške 850€ prislúchajú bonusy do výšky 300 €/mesačne. K tomu kvartálny dochádzkový bonus do výšky 150€ a mesačný dochádzkový bonus.

Stravné
nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracúva a vedie evidenciu výmeny obalových prostriedkov (paliet) na úrovni zákazníkov, dopravcov a pobočiek v prepravnej siete.
• Reportuje a kontroluje mesačné stavy obalových prostriedkov
• Aktívne komunikuje so zákazníkmi, dopravcami a pobočkami o prípadných nezrovnalostiach v evidencii pohybov obalových prostriedkov a následne si vzájomne odsúhlasuje stav evidencie na mesačnej báze.
• Vizuálna kontrola stavu a kvality paliet a ich inventúra
• Maximálne využíva pracovné prostriedky a kontakty na dosiahnutie väčšej efektivity práce a pozitívne obchodné výsledky
• Poukazuje na možnosti zlepšenia kvality našich služieb, ako aj nápravných opatrení zlepšujúcich priebeh procesov v rámci prepravného oddelenia a spoločnosti
• Spracúva hlásenia a štatistiky za oddelenie resp. poskytuje informácie a podklady, ktoré s týmito úlohami súvisia, v termínoch stanovenými zamestnávateľom
• Vykonáva svoje pracovné povinnosti včas a v požadovanej kvalite
• Identifikuje požiadavky zákazníkov, navrhuje riešenia a dodáva podklady k príprave cenových ponúk.

- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- dochádzkový bonus 150EUR kvartálne
- mesačný bonus na základe výkonu 300 EUR
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s finančným príspevkom pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- voľné víkendy a sviatky
- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na rekreačný pobyt
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

-bezúhonnosť
-skúsenosti s prácou v sklade výhodou
-platný preukaz VZV výhodou
- používateľská znalosť Excel
-zodpovednosť a precíznosť
-ochota pracovať

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 1585122  Megjelentetés dátuma: 20.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac