Skladník-študentská brigáda

nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykládka, nakládka tovaru, ako aj príjem tovaru na sklad
• Kontrola tovaru podľa dodacieho listu, vizuálna kontrola neporušenosti tovaru (v prípade poškodenia vypísanie protokolu )
• V prípade, že tovar nie je paletizovaný, paletizácia tovaru
• Označovanie tovaru štítkami s čiarovým kódom, uskladnenie tovaru do regálových pozícií v sklade
• Pri uskladňovaní skenovanie štítkov s čiarovými kódmi na tovare a regálových štítkov
• Vychystávanie tovaru podľa dodacieho listu, príprava tovaru na výdaj zo skladu
• Skenovanie vychystávaného tovaru podľa dodacieho listu
• Vyskladňovanie tovaru a jeho premiestnenie zo skladu do zóny výdaja materiálu, kontrola tovaru
• Odovzdanie tovaru a fyzická kontrola uskladneného tovaru
• Práca s VZV

- voľné víkendy
- nepracuje sa ani počas sviatkov (len výnimočne)
- zaujímavé platové ohodnotenie
- dlhodobá brigáda

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Preukaz na VZV je výhodou
• Prax s prácou so skenerom je výhodou
• Fyzická spôsobilosť
• Bezúhonnosť
• Ochota a flexibilita

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 1181757  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 EUR za hodinu