Manažér pre logistiku, marketing a produkty.

SCHAUMANN SLOVENSKO, spol. s r.o.

Miesto práce
Černyševského 26, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1. 5. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 625 EUR/mesiac1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká obchodná firma pôsobiaca vo výžive hospodárskych zvierat hľadá novú kolegyňu, kolegu s výbornou nemčinou do kancelárie v Petržalke na pracovnú pozíciu v malom kolektíve s rôznymi kľúčovými činnosťami pre úspešný chod firmy.

- telefonické preberanie zákaziek od farmárov
- zabezpečenie denného rozvozu tovaru na farmy
- zásobovanie skladu tovarom, inventúry
- komunikácia s výrobnými firmami v koncerne
- zakladanie dokladov

- zabezpečenie výroby inzercie a reklamy
- pravidelná aktualizácia webstránky
- organizácia vzdelávacích podujatí pre farmárov
- komunikácia s reklamnou agentúrou koncernu

- administrácia interných odborných podkladov
- administrácia produktových informácií
- komunikácia s produktovými manažérmi v koncerne
- komunikácia s poradcami/obchodnými zástupcami v regiónoch

13. plat
ročná odmena podľa výsledkov
rodinná atmosféra
stabilné prostredie
možnosť aj na skrátený pracovný úväzok

Motivačný list a životopis posielajte emailom na [email protected]. Ozveme sa len vyhovujúcim uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A

pozitívne myslenie, dobrá nálada
spoľahlivosť, zmysel pre poriadok
strojopis výhodou
skúsenosti s SAP výhodou
znalosť angličtiny výhodou
občasné služobné cesty nutné

Dcérska spoločnosť nemeckého koncernu pôsobiaceho vo viac ako 40 krajinách vo výžive hospodárskych zvierat a bioplynových staníc, ktorá na Slovensku už 27 rokov úspešne radí vo výžive chovateľom dojníc a ošípaných a dodáva farmám krmivá a konzervačné prípravky na konzerváciu všetkých druhov krmív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3640049  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 1 625 EUR/mesiac1500 €