Referent účtovania s nemeckým jazykom

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
900 - 1 100 EUR/mesiac+10% variabilná zložka; výška nástupnej mzdy závisí od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme  referentov účtovného oddelenia pre zahraničné Schaeffler spoločnosti. Máte ekonomické vzdelanie, prípadne skúsenosti? Zaujíma Vás práca s číslami? Máte záujem aktívne rozvíjať svoje jazykové zručnosti? Ste systematická a analytická osobnosť? Pracujete radi v tíme? Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečo nové? Ak áno, tak potom ste vhodným kandidátom na pozíciu účtovníka v Schaeffler.

  • spracovanie faktúr od zahraničných dodávateľov
  • spolupráca pri schvaľovaní faktúr
  • práca s nákupnými objednávkami
  • komunikácia s dodávateľmi a s inými spoločnosťami v rámci skupiny Schaeffler
  • kontrolná činnosť
  • tvorba výkazov a správ
  • spracovanie dobropisov, ťarchopisov, zálohových faktúr a práca s bankovými garanciami
  • účtovanie majetku, zaraďovanie, vyraďovanie dlhodobého majetku
  • kalkulácia a účtovanie odpisov
  • príprava inventúrnych zoznamov, analýzy

Dôchodkové doplnkové sporenie
Príspevok na dopravu
Stravné lístky
Preplácanie nadčasov
Nadčasy vo forme náhradného voľna
Jazykové kurzy platené podnikom

Informácie o výberovom konaní

Svoje žiadosti môžete zasielať do 20.5. 2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • aktívna znalosť nemeckého jazyka (písomná i ústna forma)
  • znalosť anglického jazyka, prípadne ďalšieho svetového jazyka, výhodou
  • výhodou je skúsenosť s prácou s SAP
  • dobré komunikačné schopnosti
  • schopnosť samostatnej práce
  • schopnosť práce pod tlakom
  • dobré organizačné schopnosti
  • flexibilita
  • zmysel pre detail

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Ďurcová
Tel.: +421 (41) 420-5337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 4066697  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac