Technológ tepelného spracovania

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
Dohodou
6,11 - 9,96 EUR/hod.od 1 245 EUR/mesiac, podľa skúseností a praxe, (mzdu tvorí základná hodinová mzda 6,11EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nad tarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementovať nové technológie do výrobného procesu za účelom dosiahnutia požadovanej kvality s ohľadom na hospodárnosť výroby, racionalizácie  a optimalizácie výrobného procesu,

- Optimalizovať technologický chod výroby v rámci segmentov

- Podpora pri riadení technologických a preskladňovacích projektov a podobné

- Vyhodnocovanie zlepšovacích  návrhov v spolupráci s technológmi segmentov

- Podpora pri spracovaní investícií v oblasti špecifikácii zariadení a prebierky strojov a podobné

- Koordinácia technologických skúšok

- Stabilné zamestnanie

- Každoročná valorizácia mzdy

- Zaujímavé finančné ohodnotenie

- Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde

  • 13. a 14. plat

- Doplnkové dôchodkové sporenie

- Flexibilný pracovný čas pre THP

- Vzdelávanie, odborný a kariérny rast

- Jazykové kurzy

- Atraktívny sociálny program

V prípade záujmu nám pošlite svoju žiadosť a životopis najneskôr do 22.8.2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti z oblasti strojárskych technológií

- ukončené vysokoškolské štúdium v študijnom odbore Materiálové inžinierstvo.

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- aktívna znalosť nemeckého príp. anglického jazyka - úroveň B1

- znalosť práce v MS Office

- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

- zodpovednosť, zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk
ID: 3940943  Megjelentetés dátuma: 22.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 6,11 EUR/hod.