Technik bezpečnosti práce

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
od 1 060 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,19EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • metodicky riadi BOZP na segmentoch
  • vypracováva a aktualizuje analýzy rizík a riešenie úrazov
  • zavádza projekty v oblasti BOZP
  • školí zamestnancov v oblasti BOZP
  • vykonáva previerky a kontroly BOZP vo výrobe
  • presadzuje opatrenia na zlepšenie BOZP vo výrobe

  • stabilné zamestnanie
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • 13. a 14. plat
  • každoročná valorizácia mzdy
  • ďalšie finančné bonusy mimo Zákonníka práce
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • flexibilný pracovný čas pre THP
  • vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • jazykové kurzy
  • atraktívny sociálny program

V prípade záujmu nám pošlite svoju žiadosť a životopis najneskôr do 12.3.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostný technik, technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • osvedčenie bezpečnostného technika podmienkou
  • prax v oblasti BOZP výhodou
  • znalosť nemeckého, príp. anglického jazyka výhodou
  • znalosť práce v MS Office
  • samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
  • organizačné schopnosti
  •  prezentačné zručnosti
  • zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3894586  Megjelentetés dátuma: 18.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 060 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 5,19EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nadtarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení