Majster odborného výcviku - duálny systém vzdelávania

Miesto práce
Dr.G. Schaefflera 1, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizácia a riadenie výchovno - vzdelávacieho procesu v predmete odborný výcvik v systéme duálneho vzdelávania
  • plánovanie a projektovanie odborného výcviku
  • príprava náradia, pomôcok, materiálu
  • vytváranie optimálnych sociálnych, emočných a pracovných podmienok pre žiakov
  • vysvetľovanie praktických činností
  • vedenie pedagogickej dokumentácie
  • hodnotenie a klasifikácia žiakov
  • zabezpečenie dodržiavania BOZP a PO

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1200 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

uchádzač doručí osobne, prípadne poštou, e-mailom ( [email protected])na personálny odbor Schaeffler Skalica svoju žiadosť, životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku, kópiu dokladu o vzdelaní a súhlas na spracovanie osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii majstra odborného výcviku v strojársky zameranom odbore je výhodou

  • USO v strojársky zameranom odbore
  • bezúhonnosť (výpis z registra trestov - nie starší ako 3 mesiace )
  • základné znalosti technológií konvenčného frézovania, sústruženia, brúsenia a CNC sústruženia
  • Microsoft Office – základy
  • pedagogická spôsobilosť (DPŠ – doplnkové pedagogické štúdium) prípadne iné kvalifikačné predpoklady pre majstra odbornej výchovy podľa Vyhlášky MŠ SR 437/2009 výhodou
  • prax na pozícii majster odborného výcviku v strojársky zameranom odbore výhodou
  • manuálna zručnosť
  • prezentačné schopnosti
  • samostatnosť
  • zodpovedný prístup
  • zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 2622668  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou pri osobnom stretnutí s uchádzačom