Head of Accounts Receivable at FSSC Schaeffler Slovensko

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka do 15% (V ZÁVISLOSTI OD PRAXE A PREUKÁZANÝCH SKÚSENOSTI JE MOŽNÉ DOJEDNAŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za oddelenie pohľadávok  „Financial Shared Service Center“ (finančné centrum zdieľaných služieb)
  • Zodpovednosť za prebiehajúcu prevádzkovú činnosť v oblastiach credit managment,  manažment pohľadávok, spracovanie platieb, správa kmeňových dát zákazníkov
  • Riadenie a rozvoj zamestnancov
  • Dodržiavanie stanovených cieľov
  • Hlavný kontakt pre centrálu, poisťovateľa pohľadávok  a lokálne oddelenia  interných  klientov
  • Komplexné riešenia v oblasti používania SAP
  • Aplikácia a dodržiavanie štandardov spoločnosti
  • Zodpovednosť za neustály proces zlepšovania
  • Projektová práca, najmä pri zavádzaní  nových aktivít
  • Optimalizácia a ďalší rozvoj procesov
  • Reporting a interné kontroly
  • Spolupráca s ďalšími organizačnými zložkami s ohľadom na optimalizáciu a plynulosť end-to-end procesov
  • Občasné cestovanie v rámci Európy
  • Koordinácia a vykonávanie školení

  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • moderné pracovné prostredie v centre Žiliny
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • 37,5 hod. týždenný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, gymnázium

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť účtovných postupov – medzinárodné štandardy finančného vykazovania
  • Porozumenie komplexných a ekonomických korelácií
  • Schopnosť pracovať štruktúrovane v rámci vysoko dynamického a komplexného prostredia
  • Znalosť manažmentu zmien a nástrojov projektového riadenia
  • Plynulosť v anglickom jazyku a slovenskom jazyku ; výhodou je znalosť nemeckého jazyka, poprípade ďalšieho cudzieho jazyka
  • SAP R/3 a SAP FI expert
  • Analytické a koncepčné myslenie
  • Samostatnosť v rozhodovaní
  • Dobré vodcovské a koučovské schopnosti
  • (riadenie a organizácia) – skúsenosti s riadením tímu výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti zahŕňajúc vedenie porád
  • Dobré prezentačné schopnosti
  • Proaktivita a motivácia
  • Dobré interkultúrne zručnosti v kontexte medzinárodnej spoločnosti -orientácia na cieľ

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3998144  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac