Referent účtovného oddelenia pohľadávok s francúzskym alebo anglickým jazykom

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiacod 900-€ + variabilná zložka do 10% (V ZÁVISLOSTI OD PRAXE A PREUKÁZANÝCH SKÚSENOSTI JE MOŽNÉ DOJEDNAŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riešenia zákazníckych požiadaviek
proaktívne kontaktovanie zákazníkov ohľadne pohľadávok po splatnosti
alokovanie došlých platieb zákazníkov vyhodnocovanie a nastavovanie kreditných limitov pre existujúcich a nových zákazníkov
spravovanie kmeňových údajov zákazníkov
komunikácia vo francúzskom alebo anglickom jazyku s odberateľmi, dodávateľmi,
kontrolná činnosť, tvorba výkazov a správ
 participácia na projektoch spoločnosti

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti flexibilný pracovný čas
aktívne využívanie cudzieho jazyka
kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov
sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
moderné pracovné prostredie v centre Žiliny
príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
37,5 hod. týždenný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, gymnázium

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

anglický alebo francúzsky jazyk na komunikačnej úrovni je nevyhnutnosťou,
znalosť nemeckého, španielského, talianského  jazyka je výhodou
dobré komunikačné schopnosti
výhodou je skúsenosť s prácou s SAP
logické myslenie
práca s číslami
schopnosť samostatnej práce
schopnosť práce pod tlakom
dobré organizačné schopnosti
flexibilita
práca v tíme
zmysel pre detail

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3997032  Megjelentetés dátuma: 7.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac