Можливість для людей з України

Účtovník / účtovníčka (Junior)

Schachermayer, spol. s r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 12, 821 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie v súlade s legislatívnymi predpismi a internými postupmi
- zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity a bežné účtovné operácie
- vysoká rôznorodosť pracovných úloh
- kontrola a spracovanie účtovných dokladov - pokladňa, banka, faktúry, dobropisy, interné doklady
- kontrola účtovných položiek a príprava platieb
- komunikácia s predajným tímom a so zákazníkmi
- príprava reportov a podkladov pre manažment
- práca v programe SAP

- individuálne a dôkladné zaškolenie do systémov aj do SAPu
- ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej náplne
- prídavná dovolenka nad rámec zákona
- zvýhodnené ceny pre zamestnancov
- flexibilita pracovnej doby na základe dohody
- príjemné pracovné prostredie s bezproblémovým parkovaním na súkromnom pozemku

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor sa koná v sídle spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, jednoduché účtovné operácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Analytické myslenie - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo, administratíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta/kandidátky očakávame ovládanie účtovníctva aspoň na základnej úrovni, prácu s excelom na stredne pokročilej úrovni, analytické uvažovanie.

Preferovaná, ale nie nevyhnutná, je prax v SAPe (spracovávanie bankových výpisov, vystavovanie faktúr, účtovanie došlých faktúr a interných dokladov, celková orientácia a prehľad). Veľmi dôležitá je schopnosť učiť sa pracovať a adaptovať sa na nový softvér (SAP).

Po stránke osobnostnej by sa mal vyznačovať zodpovednosťou, pracovitosťou, dôslednosťou, ochotou spolupracovať v tíme a skutočnou chuťou veľa sa učiť. Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorej vyhovuje rôznorodá pracovná náplň a v prípade občasnej potreby vie pracovať pod stresom.

Pracovná pozícia je na plný pracovný úväzok alebo na čiastočný pracovný úväzok (aj brigádne). V prípade čiastočného úväzku je ideálne orientovaná na poobedné hodiny (pondelok - štvrtok) s koncom pracovnej doby o 17:00 (max. do 17:30), prípadne podľa dohody.

Obchodná firma zaoberajúca sa predajom stavebného a nábytkového kovania, spojovacej techniky, predajom kovoobrábacích a drevoobrábacích strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1061185  Megjelentetés dátuma: 27.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac