Zvárač

SCBC, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie ocelovych konštrukcii / mostov, zeriavov, platforiem.../ plnym a trubickovym drôtom v roznych polohách zvarania. Zvary prechadzaju vizuálnou skuskou, ultrazvukom...

Ubytovanie je hradené. Viac informacií poskytneme počas telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Naša spoločnosť dlhodobo pôsobí na holandskom trhu. Obsadzujeme pracovné pozície v strojárenskom priemysle so zameraním na pozície zvárač, strojný zámočník, montér.

Na Slovensku sa venujeme poľnohospodárskej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3622095  Megjelentetés dátuma: 26.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 20 €/hod.