Pracovník v poľnohospodárstve

SCBC, s.r.o.

Miesto práce
Stropkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na farme zameranej na chov hovädzieho dobytka
/kŕmenie dobytka, ďalšia starostlivosť o dobytok, údržba ohrád, sezónne práce - kosenie, hrabanie,.../

práca celoročne v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer
zaujímavé finančné ohodnotenie
automobil
nástup možný ihneď

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis alebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č. +421 948 200 155. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od jeho doručenia, dali sme prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore poľnohospodárstva je výhodou.

Vodičský preukaz

B, C, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, samostatnosť, časová flexibilita, manuálna zručnosť

Naša spoločnosť dlhodobo pôsobí na holandskom trhu. Obsadzujeme pracovné pozície v strojárenskom priemysle so zameraním na pozície zvárač, strojný zámočník, montér.

Na Slovensku sa venujeme poľnohospodárskej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574076  Megjelentetés dátuma: 29.10.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac