Fleet Management System Administrator SK/HU

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
00-000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správu, rozvoj a administráciu systému flítového manažmentu v priamej interakcii so zákazníkmi, trénermi vodičov a Obchodnými zástupcami.
Administrátor FMS by mal pôsobiť ako zákaznícky orientovaný správca systémov. Správa FMS, koordinácia aktivít a rozvíjanie systému prostredníctvom udržiavania dôležitého toku informácií.
Konzultácie a trénovanie predajcov a zákazníkov o výhodách FMS, ktoré prinášajú efektívny nástroj na znižovanie nákladov pre zákazníkov.
Prezentácia produktov FMS klientom.
Návrh vhodných aktivít, podporujúcich dosahovanie stanovených cieľov.
Správa portálov riadenia flotily vrátane služieb správy vozového parku, ako sú služby Tacho, zákaznícke zmluvy a interná / externá fakturácia.
Priebežné monitorovanie a analýza trhových trendov a aktivít vrátane monitorovania konkurencieschopných produktov.
Poskytovanie všetkých potrebných údajov a informácií voči predajcom a zákazníkom.
Aktívna účasť na dosahovaní cieľa v oblasti FMS; Miera aktivácie, EBIT a iné kľúčové ukazovatele podľa plánu výkonu.

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • časté cestovanie v rámci siete servisov a siete zákazníkov
  • bonusové hodnotenie výkonu podľa stanovených parametrov
  • telefón, laptop, automobil aj na súkromné účely

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš súhlas so spracovaním osobných údajov a zároveň CV s Motivačným listom v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administrácia systému, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť identifikovať príležitosti na rozvoj podnikania v regióne
• Efektívne pedagogické a komunikačné zručnosti
• Schopnosť prevziať iniciatívu a pracovať pod tlakom
• slovenský alebo maďarský jazyk ako materinský + veľmi dobrá úroveň anglického jazyka.
• MS Office, MS Excel, pokročilý používateľ PC
• Vodičský preukaz typu B

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sklenárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3464709  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 00-000