Asistent predaja B2B

SAYTECH s.r.o.

Miesto práce
Riazanská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1100 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + ročná odmena + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý v spolupráci s obchodnými partnermi (prevádzkovatelia parkovísk a. developeri) zabezpečí efektívnu telefonickú a elektronickú komunikáciu. Staneš sa dôležitou a priamou podporou našich zákazníkov.
Nebudeš zabezpečovať priamy predaj produktov či služieb, Tvojou úlohou bude účasť na stretnutiach spolu s konateľom, vypracovanie cenových ponúk ako aj telefonické poskytovanie základných informácie o produktoch spoločnosti.
Preto ak Ťa komunikácia baví, máš príjemný hlasový prejav, pozitívny prístup k práci a nechýba Ti optimizmus a vytrvalosť, radi Ťa privítame v našom tíme.
Oceníme Tvoj proaktívny prístup, samostatnosť a ochotu preberať nové úlohy.

Tvoje úlohy budú najmä:
- príprava zápisnice zo stretnutí s aktívnymi i potenciálnymi zákazníkmi
- telefonická komunikácia so zákazníkmi a aktívne riešenie ich otázok a problémov
- poskytovať potenciálnym klientom základné informácie o spoločnosti a jej produktoch (nebudeš produkty ponúkať, ani predávať),
• navrhovať nové spôsoby a metódy na zvýšenie efektivity komunikácie s potenciálnymi zákazníkmi.

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
- zaujímavú prácu,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
- odborné vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- flexibilnú pracovnú dobu,

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Saytech je certifikovaný partner rakúskej firmy SKIDATA AG, ktorá je svetovou jednotkou v prístupových riešeniach pre parkoviská, lyžiarske strediská a štadióny.
Už viac ako 40 rokov špičkové riešenia a služby firmy SKIDATA AG ponúkajú užívateľom najvyšší komfort a rentabilitu pri riadení vstupu vo viac ako 100 krajinách sveta s viac ako 10.000 zákazníkmi. Ako partner pri poskytovaní riešení sa spoločnosť SKIDATA AG špecializuje na koncipovanie rôznych obchodných modelov a lokálnych požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3643996  Megjelentetés dátuma: 13.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1100 EUR brutto/konečná výška základnej mzdy závisí od skúseností, zručností a seniority kandidáta + ročná odmena + 13 plat