Jelentkezzen önéletrajz nélkül

1st Level support - IT podpora

SAYTECH s.r.o.

Miesto práce
Riazanská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý v spolupráci so svojimi kolegami zabezpečí efektívne riešenie a odstraňovanie problémov a prevádzkových otázok našich zákazníkov (prevádzkovatelia parkovísk, lyžiarskych stredísk a štadiónov). Staneš sa dôležitou súčasťou tímu a oporou pre našich zákazníkov.
Tvojou úlohou bude vzdialené odstraňovanie vzniknutých problémov u našich zákazníkov na základe, prideľovanie úloh technikom pre vykonanie na mieste , udržiavanie našich systémov v dobrej kondícii a aktívna spolupráca pri budovaní nových inovatívnych riešení u našich zákazníkov.
Preto ak Ťa baví práca s najnovšími technológiami, máš technického ducha a pozitívny prístup k práci a zároveň Ti nechýba optimizmus a vytrvalosť, radi Ťa privítame v našom tíme.
Oceníme Tvoj proaktívny prístup, samostatnosť a ochotu preberať nové úlohy.

Tvoje úlohy budú najmä:
- riešenie telefonických a emailových problémov a požiadaviek
- vzdialené riešenie problémov našich zákazníkov
- vytváranie reportov
- kontrola a systémov
- komunikácia s prevádzkovateľmi zariadení
- komunikácia s výrobcami v EN jazyku (Email+JIRA)
- účasť pri budovaní nových systémov
- práca s PC a internými systémami

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
- zaujímavú prácu,
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
- odborné vzdelávanie,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- flexibilnú pracovnú dobu,
- MultiSport kartu

Informácie o výberovom konaní

Ohodnotenie podľa schopností. Spodná hranica 1100EUR.
Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, daj nám o sebe vedieť zaslaním Tvojho aktuálneho profesného životopisu na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prístupové a IT systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy
SQL - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Počítačové siete - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť,
• výborné komunikačné schopnosti
• proklientský prístup,
• ochota učiť sa,
• flexibilita a pohotovosť,
• zodpovednosť, spoľahlivosť,
• diskrétnosť.

Saytech je certifikovaný partner rakúskej firmy SKIDATA AG, ktorá je svetovou jednotkou v prístupových riešeniach pre parkoviská, lyžiarske strediská a štadióny.
Už viac ako 40 rokov špičkové riešenia a služby firmy SKIDATA AG ponúkajú užívateľom najvyšší komfort a rentabilitu pri riadení vstupu vo viac ako 100 krajinách sveta s viac ako 10.000 zákazníkmi. Ako partner pri poskytovaní riešení sa spoločnosť SKIDATA AG špecializuje na koncipovanie rôznych obchodných modelov a lokálnych požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3643994  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac