Advokát/ka

SAXINGER s.r.o., advokátska kancelária

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.04.2020
2 500 EUR/mesiacv prípade skráteného úväzku, mzda závisí od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného/skúsenú advokáta/advokátku schopného samostatnej práce so skúsenosťami s prípravou zmlúv, súdnych podaní, právnych stanovísk, vypracovaním právnych analýz, zastupovaním klientov pri jednotlivých úkonoch pred súdmi a inými orgánmi. Súčasťou náplne práce je príprava dokumentov v nemeckom a anglickom jazyku, preto od uchádzača očakávame dobrú znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (slovom aj písmom), vrátane právnej terminológie, znalosť ďalších jazykov je výhodou. Požadujeme ukončené VŠ právnické vzdelanie - na Slovensku alebo v Čechách, výhodou je prax v medzinárodnom prostredí alebo štúdium v zahraničí.

Náplň práce:
- vypracovanie právnych analýz, stanovísk a vyjadrení a ostatných právnych podaní a dokumentov;
- pripomienkovanie a posudzovanie právnych dokumentov;
- príprava súdnych podaní, sporová agenda;
- styk so štátnou správou, súdmi;
- rokovania s klientmi.

Ponúkame prácu v príjemnom pracovnom prostredí, možnosť zapojenia do medzinárodných projektov a medzinárodných stáží v partnerských kanceláriách, stravné lístky, výučbu cudzieho jazyka, parkovanie v centre mesta.

V prípade záujmu zašlite motivačný list a profesijný životopis v elektronickej podobe na emailovú adresu kontaktnej osoby do 31.03.2020. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a pozveme ich na osobný pohovor. O výsledkoch osobného pohovoru budeme informovať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výkonnosť, flexibilnosť, lojálnosť, zodpovednosť, usilovnosť, zvládanie stresu, zmysel pre tímovú prácu, komunikatívnosť, príjemné a zrelé vystupovanie na verejnosti, proklientsky prístup a podnikateľský zmysel. Dodržiavanie etických hodnôt pri poskytovaní právnych služieb.

Sme medzinárodnou advokátskou kanceláriou so sídlom v Bratislave. V našich pobočkách poskytujeme právne služby najmä v oblasti korporátneho práva vrátane fúzií a akvizícií, zmluvného a pracovného práva, práva nehnuteľností, práva duševného vlastníctva, procesného práva, správneho práva (ochrana životného prostredia, odpadového hospodárstva, právo v doprave a energetike) a v oblasti práva informačných systémov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1004625  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac