Administratívny pracovník

SaVor spol. s r. o.

Pri trati 25/A, 82106 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre učtáreň, mzdové oddelenie, personálne oddelene
- príprava, spracovanie pracovnej dokumentácie zamestnancov,
-sledovanie a spracovanie používania platobných kariet vo vozidlách,
- príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
- sledovanie, kontrola a vyhodnocovanie čerpania záloh, využívania zverených hotovostí, zdokladovanie výdavkov,
- evidencia a správa pokút, sledovanie platnosti dokladov vodičov
- spracovanie databáz, archivácia,
- príprava reportov a činnosti pre podporu ostatných oddelení zamestnávateľa
- administratívne práce v kancelárii, práca s poštou

-zamestnanie v stabilnej spoločnosti
-možnosť budovania kariéry
-mladý kolektív

Životopis zasielajte v Slovenskom jazyka a tiež v ďalšom cudzom jazyku, požadovanom pre danú pozíciu.
Do žiadosti uveďte aj možný termín nástupu na dané pracovné miesto.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy

Znalosť ďalšieho jazyka: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) je výhodou.
Znalosť Microsoft Office – užívateľská úroveň.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť, zmysel pre detail, schopnosť pracovať samostatne

Medzinárodná dopravná spoločnosť v oblasti kamiónovej dopravy, dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti, so slovenským sídlom. Miesto práce: Priemyselná 17, 93101 Šamorín

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1284938  Megjelentetés dátuma: 10.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou