Logistik, Špeditér, Skladník

SAVE-TECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacmzdové podmienky sa budú odvíjať podľa predchádzajúcich pracovných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie došlého tovaru, manipulácia s tovarom, naskladnenie tovaru, príprava expedície tovaru zákazníkom
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru na sklade

• zázemie spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a ponukou kvalitných produktov
• stály pracovný pomer, práca na plný úväzok
• odborné zaškolenie
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• 13ty plat

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

SAVE-TECH spol. s.r.o. je popredný poskytovateľ služieb pre oblasť automatizačnej techniky so servisným strediskom v Trenčíne založená v roku 1999 .
Ponúkame predaj , servis a opravy elektromechanických zariadení a produktov v oblasti automatizácie a CNC.
Okrem Slovenska a Českej republiky sme etablovaný dodávateľ náhradných dielov na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1944054  Megjelentetés dátuma: 4.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac