Asistent/ka poisťovacieho makléra

SATUM SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce:
• komunikácia s poisťovňami, so súčasnými klientami a obchodnými partnermi
• správa poistenia klientov
• spracovanie kalkulácii, návrhov zmlúv
• poradenská a konzultačná činnosť
• práca s interným systémom
• vybavovanie e-mailovej a písomnej komunikácie s klientami a s poisťovňami
• administratívna činnosť (kompletizácia podkladov poistných zmlúv, vedenie dokumentácie apod.)

Ponúkame:
• zodpovednú prácu v stabilnej spoločnosti
• podporu pri realizácii stanovených cieľov
• podporu profesijného rastu a sebarealizácie
• možnosť školení a vzdelávania
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• prácu na trvalý pracovní pomer (čiastočný úväzok 6 hodín)

Hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorých baví komunikácia s klientami a ktorí majú chuť na sebe pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidáti na tuto pozíciu by sa mali preukázať:
• SŠ, VŠ vzdelanie (ekonomického nebo technického zamerania výhodou)
• prax v oboru poisťovníctve (výhodou)
• ochotu priebežne sa vzdelávať a učiť novým veciam
• flexibilitu, samostatnosť, spoľahlivosť
• komunikatívnu a zodpovednú osobnosť so zameraním na detail
• užívateľskú znalosť práce na PC
• vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)
• znalosť taliančiny výhodou, nie podmienkou

SATUM SLOVAKIA s.r.o. poskytuje služby v oblasti korporátneho poistenia a risk managementu. Zameriavame sa na komplexné poistné programy v priemysle, zdravotníctve, službách, verejnej správe a v ďalších oboroch. Sme uznávanými odborníkmi v oblasti poistenia vozidiel a dopravných rizík.
Skupina SATUM patrí medzi významné spoločnosti pôsobiace na území Českej a Slovenskej republiky v oblasti poistenia a risk managementu.
ID: 3642396  Megjelentetés dátuma: 22.2.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac