Obchodný manažér pre oblasti Myjava a Brezová pod Bradlom

SATRO s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiac700€ + 100€ osobné ohodnotenie + 200-300€ odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna akvizícia nových individuálnych a firemných zákazníkov
• aktívne telefonovanie, práca z domu aj v teréne
• príprava zákazníckych zmlúv, cenových ponúk a súvisiacich dokumentov
• základná inštalácia služby u zákazníka
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• pravidelná účasť na poradách
• reportovanie nadriadenému

Kvalitné vstupné zaškolenie a pravidelné produktové školenia.
Služobný telefón, notebook.
Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Stravné lístky.
Flexibilná pracovná doba.

Štruktúrovaný životopis zasielajte emailom na adresu [email protected] . Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície a lokalitu v ktorej máte záujem pracovať.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti SATRO s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

• mimnimálne 2 roky praxe na obchodnej pozícii (uprednostníme skúsenosti s door to door predajom)
• prax v oblasti telekomunikácií výhodou (technické schopnosti)
• obchodný drive, preukázateľné obchodné výsledky
• profesionálne vystupovanie, príjemný vzhľad
• vysoké pracovné nasadenie, samostnanosť
• výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. SATRO s.r.o. v súčasnosti vyvíja a poskytuje aj služby 12G - vzdušná optika bezdrôtový vysokorýchlostný internet a digitálna televízia, satelitnú televíziu, internetovú televíziu a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3925791  Megjelentetés dátuma: 18.6.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac