Obchodný reprezentant

SATRO s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
1300€ + odmeny podľa výkonu cca 400-600€ (živnosť), 1150€ + odmeny podľa výkonu cca 300-500€ (pracovný pomer)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• predaj služieb existujúcim zákazníkom
• predaj formou „Door to Door“ - osobné návštevy v domácnosti u klienta
• príprava zákazníckych zmlúv a súvisiacich dokumentov
• základná inštalácia služby u zákazníka
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• pravidelná účasť na poradách
• reportovanie nadriadenému

Kvalitné vstupné zaškolenie a pravidelné produktové školenia .
Služobný telefón.
Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Okrem základnej mzdy v závislosti od výkonu získavate mesačnú províziu.
Stravné lístky.
Flexibilná pracovná doba.

Štruktúrovaný životopis zasielajte emailom na adresu [email protected] . Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície a lokalitu v ktorej máte záujem pracovať.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti SATRO s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• prax v obchode
• obchodný duch
• profesionálne vystupovanie
• lojalita
• pracovitosť

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. SATRO s.r.o. v súčasnosti vyvíja a poskytuje aj služby 12G - vzdušná optika bezdrôtový vysokorýchlostný internet a digitálna televízia, satelitnú televíziu, internetovú televíziu a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3467518  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300€ + odmeny podľa výkonu cca 400-600€ (živnosť), 1150€ + odmeny podľa výkonu cca 300-500€ (pracovný pomer)