Barista/barman v SATORI STAGE

SATORI STAGE s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 950 EUR/mesiac710 + 160 odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do nášho kolektívu na pozíciu barista/barman.
- Náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov a chod prevádzky, príprava alkoholických a nelkoholických nápojov a jednoduchých pokrmov.
- Pracovná doba prevažne počas prebiehajúcich eventov.

- Stabilné zázemie
- Možnosť pracovať v jedinečnom eventovom priestore s unikátnym konceptom, so širokou paletou eventov
- Práca v medzinárodnom prostredí (možnosť zdokonaliť sa vo viacerých cudzích jazykoch)
- Príplatok za prácu v deň štátneho sviatku
- Výhodou je práca s mladými ľuďmi v dynamickom prostredí
- Zľava na produkty
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť zlepšiť sa v komunikácii s ľuďmi
- Možnosť účastniť sa viacerých zaujímavých eventov a školení
- Príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív
- Práca vhodná aj pre cudzincov

Sme unikátny koncept prevádzky, pre ktorú je spokojnosť zákazníka na prvom mieste. Ak máš príjemné vystupovanie a si pracovitý/á, zodpovedný/a a milý/á, budeme radi ak sa staneš členom nášho tímu.

Môžeš rátať s férovým ohodnotením tvojej práce a priateľským a ľudským prístupom nie len zo strany mladého kolektívu, ale aj šéfa. Chceme tímového človeka, ktorý ma chuť rásť a má pre svoju prácu vášeň.
Tešíme sa na vaše životopisy,
Tím SATORI STAGE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Pracovitosť
Spoľahlivosť
Príjemné vystupovanie
Slušné správanie
Práca v tíme
Proaktívnosť
Zvládanie stresu
Zvládanie emócií

Spoločnosť SATORI STAGE, prináša na Slovensko jedinečný koncept prevádzky. SATORI STAGE je fúziou príjemného barového a kaviarenského prostredia, s pracovnými priestormi a miestom pre rôznorodé eventy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3453090  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 870 - 950 EUR/mesiac710 + 160 odmeny