Čašník/Barista v jedinečnom SATORI STAGE

SATORI STAGE s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do nášho kolektívu na zlúčenú pozíciu barista/čašník. Náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov a chod prevádzky, vybavovanie objednávok, príprava jednoduchých nápojov a pokrmov.

- Stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- Možnosť pracovať v jedinečnom eventovom priestore s unikátnym konceptom, s neobmedzenými možnosťami na tvorbu zauijímavého programu
- Pravidelné zvyšovanie platu
- Príplatok za prácu v deň štátneho sviatku 50%
- Výhodou je práca s mladými ľuďmi v dynamickom prostredí
- Práca v medzinárodnom prostredí (možnosť zdokonaliť sa vo viacerých cudzích jazykoch)
- 1/3 zľava na všetky produkty
- flexibilný pracovný čas
- Možnosť zlepšiť sa v komunikácii s ľuďmi
- Možnosť účastniť sa viacerých zaujímavých eventov

Sme unikátny koncept prevádzky, pre ktorú je spokojnosť zákazníka na prvom mieste. Ak máš príjemné vystupovanie a si pracovitý/á, kreatívny/a, budeme radi ak sa staneš členom nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Pracovitosť
Spoľahlivosť
Príjemné vystupovanie
Slušné správanie
Práca v tíme
Proaktívnosť
Zvládanie stresu

Spoločnosť SATORI STAGE, prináša na Slovensko jedinečný koncept prevádzky. SATORI STAGE je fúziou príjemného barového a kaviarenského prostredia, s pracovnými priestormi a miestom pre rôznorodé eventy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2565452  Megjelentetés dátuma: 23.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou