Obchodný manažér

SATJAM, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
marec - apríl 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov v pridelenom regióne
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- obchodné rokovania so zákazníkmi
- monitorovanie trhu a konkurencie
- zodpovednosť za plnenie plánu v danom regióne

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti ( 23 rokov na trhu )
- služobný automobil, notebook, telefón
- odborný rast, zaškolenie, práca v príjemnom kolektíve

Výhodou uchádzača o zamestnanie bude trvalý pobyt v BA, TT, TN a NR kraji.
V prípade splnenia našich požiadaviek, zašlite nám svoj profesionálny životopis na adresu: [email protected]
V životopise žiadame uviesť aj telefonicky kontakt. Výberové konanie prebehne v sídle spoločnosti, poprípade v mieste trvalého bydliska uchádzača. Dátum výberového konania bude uchádzačom oznámený telefonicky.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí postúpili do prvého kola výberového konania. Z uvedeného dôvodu neodpovedáme na všetky žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v obchode ( výhodou je prax v predaji stavebných materiálov alebo strešných krytín )
- predchádzajúce skúsenosti s prácou v teréne
- komunikačné a organizačné schopnosti
- celkový prehľad trhu, poznatky o správaní sa trhu
- aktívny prístup k práci
- tímový hráč
- aktívny vodič ( vodička )

Spoločnosť SATJAM, s.r.o. je českým výrobcom plechových
strešných krytín, trapézových plechov a odkvapového systému
SATJAM NIAGARA. Na Slovensku je centrála spoločnosti v Poprade.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2798719  Megjelentetés dátuma: 22.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou