Obchodník - predavač

Satina s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 79, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko sa nachádza v predajni stavebnín, priamy kontakt so zákazníkmi - predaj tovaru na predajni a sklade. Potrebná orientácia v stavebných materiáloch, skúsenosti so skladovým hospodárstvom, komunikatívnosť.
Vystavenie a spracovávanie objednávok, dodacích listov a tvorba cenových ponúk . Harmonizácia a optimalizácia zásobovania podľa objednávok zákazníka.
Vybavenie /objednanie špedičnej služby s upresnením termínu

- nákup tovaru na zamestnanecké zľavy
- technické a obchodné zaškolenie
- príjemne pracovné prostredie
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na trhu už 22 rokov

Informácie o výberovom konaní

Nástup : Marec - Apríl 2017 alebo dohodou
ASAP (ihneď)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s aktívnym predajom - výhodou
Živnostnenský list - výhodou
Poistenie proti škodám
Skúsenosť s MO predajom registračnou pokladňou - výhodou
Vyučený v obore predavač - výhodou
Bezúhonnosť

Sme rodinná firma s históriou od roku 1994 prevádzkujeme stavebniny. V našej ponuke nájdete stavebné materiály, záhradné a zámkové dlažby, izolácie, miešanie a tónovanie omietok a farieb, zatepľovacie systémy, sadrokartón a príslušenstvo, stavebná chémia, strešné krytiny, betonárska oceľ, tehly, pórobetóny, náradie a mnoho iných komodít pre stavbu, záhradu a hobby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2746203  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou