Junior Controller

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2021
1 700 EUR/mesiacod 1 700,- (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie finančných záležitostí vrátane prípravy rozpočtov, mesačného reportingu, interných kontrol a auditov.
Asistovanie managementu s cieľom dosiahnuť ziskových obchodných rozhodnutí.
- spolupráca s Shared Services centrom pri účtovaní faktúr a párovaní platieb od zákazníkov, kalkulácie výnosov
- príprava podkladov pre interné a externé audity
- príprava podkladov pre finančná uzávierku
- pravidelné reportovanie výsledku spoločnosti v internom finančnom systéme
- identifikovanie a analyzovanie rozdielov medzi očakávanými a skutočnými výsledkami závodu
- zhromažďovanie a spracovávanie dát potrebných k prognózam/dohadom a rozpočtu, zaistenie ich kontroly
- podieľanie sa na tvorbe akčných plánov a zaistenie ich vyhodnotenia

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy - podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Finančné účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dosiahnuté min. SŠ vzdelanie s maturitou
Aktívna znalosť Anglického jazyka - podmienkou
Znalosť MS Excel, Word, Outlook a Teams na pokročilej úrovni
Znalosť účtovných štandardov
Prax v účtovníctve/kontrolingu - výhodou
Dobré organizačné a komunikačné schopnosti, logické myslenie
Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, motivácia a flexibilita

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4038253  Megjelentetés dátuma: 24.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac