Plant Assistant - zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
1.6.2019 - príp. dohodou
od 1200,- € (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s prácou asistenta?
Dohovoríte sa anglicky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Práve Vám ponúkame príležitosť pracovať na pozícii " Plant Assistant"
Zastupovanie počas Materskej a Rodičovskej dovolenky.
Zodpovednosť za :
Poskytovanie administratívnej podpory riaditeľovi závodu
Poskytovanie všeobecnej administratívnej podpory manažérskemu tímu a zamestnancom administratívy
Preberanie a prepájanie telefónnych hovorov
Spracovanie poštovej agendy
Zabezpečovanie starostlivosti o vozový park spoločnosti - cca 10 vozidiel
Zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
Zadávanie požiadaviek na objednávky nákupných procesov a následný príjem dodaných tovarov a služieb v SAPe
Kľúčový kontakt pre všetky dôležité návštevy (koordinovanie a podpora)
Rozvíjanie a udržiavanie systému archivácie, kopírovanie / skenovanie dokumentov
Podľa potreby - Pripravovanie a vytváranie správ a prezentácií
Podľa potreby - Pripravovanie zápisov z rokovaní
Zabezpečovanie čistoty a poriadku v kuchynke, zasadačkách a spoločných priestoroch
Príprava a organizácia firemných podujatí
Zodpovednosť za zverené informačné tabule + infopoint
Zodpovednosť za správu procesu zlepšovacích návrhov

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS
Možnosť ďalšieho osobnostného rastu

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom aj anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
Výborné administratívne a organizačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP – základy - výhodou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – stredne pokročilý
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič s praxou (praktická skúsenosť s manuálnou aj automatickou prevodovkou) podmienkou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3600975  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200,- € (podľa skúseností) + ročný bonus do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy